EnglishTurkish

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Erman Ebatlama, panel ebatlama alanına, üretimden teslimat sürecine kadar, yeni bir bakış açısı getirmek için kurulmuş bir firmadır.

Erman Ebatlama olarak nihai amacımız siz değerleri müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeyi her gün pekiştirerek işlemizi sizlerden gelecek memnuniyet ifadeleriyle tamamlamak.

Amacımız ise İzmir’in en büyük panel ebatlama firması olup bu alanda Türkiye’ye öncülük etmek ve her geçen gün biraz daha büyümek.

Misyon

Erman Ebatlama, faaliyet gösterdiği alanda müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için Erman Ebatlama bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon

Erman Ebatlama çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini benimsemektedir. Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak genel yaklaşımımızdır. Erman Ebatlama işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizdeki en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinmiştir.

İlkelerimiz

Erman Ebatlama işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizdeki en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinmiştir.

Araştırma & Analiz

Alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mükemmel Kalite

Amacımız alanımızda en iyi hizmeti vermek.

Uygun Maliyet

İhtiyacınıza ve cebinize en uygun kaliteyi yakalıyoruz.

© 2022 Venio | Erman Ebatlama Tüm Hakları Saklıdır.